4.8
Lõppskoor
Novembrimelu blackjackiga Betsafe’is
Kokkuvõte
Nüüd sajab Betsafe’is päris korralikult raha ja seda just live-kasiinos blackjacki mängides. Komplekt ühte värvi erikaarte annab Sulle kohese rahalise võidu ning mida rohkem värvilise kaarte kogud, seda suurema punktisummaga võid leida end iganädalasest edetabelist, mille auhinnafond on 10 000 € ning mille esikoha omanik saab enda taskusse pista 2500 € sularaha.
Väga hea
Väga ahvatlev auhinnafond
Lihtne osalemine
Läbimängimistingimusteta auhinnad
Mitte nii hea
Väiksemad võiduvõimalused, sest kampaania on Betsson Groupi oma
Eelis on rohkem kulutavatel klientidel

Betsafe online-kasiino

Betsafe’i kasiinos on suur live-blackjacki kampaania, milles saab võita esmaspäevast neljapäevani koheseid sularahaauhindu ning lisaks siseneda nädalaedetabelisse, kus igal novembrikuu reedel jagatakse ära 10 000 €. See lõhnab suure hunniku raha järele ja mis veelgi parem – kõik rahalised auhinnad jõuavad Sinu Betsafe’i kontole ilma mingisuguste läbimängutingimusteta.

Kampaania alused

 • Kampaania periood on 6.11 – 30.11.2017, kuid on selle perioodi jooksul saadaval vaid esmaspäevast neljapäevani ajavahemikus 20.00 – 01.00 Eesti aja järgi.
 • Kampaanias osalemiseks tuleb mängida Betsafe’i live-kasiino Blackjacki laudades: Exclusive Blackjack 1, Exclusive Blackjack 2, Exclusive Blackjack 4, Exclusive Blackjack 5, Exclusive Blackjack 6, Exclusive Blackjack 9, Exclusive Blackjack 10, Exclusive Blackjack VIP.
 • Nimetatud laudade kaardipakkidesse on peidetud erinevaid värvilisi kaarte. Erinevat värvi kaardid on erineva väärtusega.
 • Olenevalt erikaardi värvist ja sama värvi kaartide hulgast saavad mängijad auhindu:
  3 roosa kaardi eest 50 €
  3 sinise kaardi eest 100 €
  3 kuldse kaardi eest 250 €
 • Rahalised auhinnad makstakse välja sularahas ning võidule järgneval tööpäeval.
 • Iga kampaaniapäeva jooksul on ühel kliendil võimalik võita kuni 2 võitu ühe kombinatsiooni kohta.
 • Lisaks igapäevastele rahalistele auhindadele lisatakse kõik mängijad, kes on värvilisi erikaarte kogunud, edetabelisse, mille auhinnafond on 10 000 €. Auhinnafond jagatakse välja üks kord igal novemrbikuu reedel 20 mängija vahel. Lisaks 20le edetabeli kaudu rahalise auhinna saavale mängijale loositakse välja ka üks juhuslik Wild Cardi võitja, kes saab 500 € puhtalt kätte.
 • Edetabelisse lisatakse mängijad järgmise arvestuse alusel:
  1 roosa kaart annab 1 punkti
  1 sinine kaart annab 5 punkti
  1 kuldne kaart annab 20 punkti
 • Pea meeles, et edetabelis ja auhindade jagamises osalevad ka teised Betsafe’i emafirma Betsson Groupi kasiinobrändid, seega võivad võidud minna hoopis teiste veebilehtede klientidele.

Betsafe online-kasiino

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Väga ahvatlev auhinnafond

Lihtne osalemine

Läbimängutingimusteta auhinnad

Kampaania on saadaval ka teistes Betsson Groupi kasiinodes = võiduvõimalus Betsafe’i klientidele on väiksem

Eelis on rohkem raha kulutavatel klientidel, sest edetabeli punktide arv sõltub kogutud kaartide hulgast

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

Kampaania ahvatleb kindlasti eelkõige oma suure auhinnafondiga ning just väga tihti ei ole varem juhtunud ka seda, et Betsafe’i rahalised auhinnad ilma läbimängutingimusteta tulevad. Selle pakkumise puhul see aga just nii on ning kampaanias endaski osalemine on äärmiselt lihtne – muudkui aga mängi Blackjacki ja oota, kuni juhtud mõne värvilise erikaardi peale. Üks väike aga siin aga siiski on – kogu kampaania, s.h auhinnafond kehtib tervele Betsson Groupile, ehk kõikidele Betsafe’i emafirma brändidele korraga, mis tähendab, et auhinnad ei pruugi mitte alati Betsafe’i klientide kontodele jõuda.

Klienditugi

Kas tekkis küsimusi? Tahad lisakinnitust meie jutule? Kõikide kampaaniaga seotud küsimuste korral võta julgelt ühendust Betsafe’i klienditoega, kes Sind lahtiolekuaegadel meelsasti abistab.

Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00

Live-vestlus: jah
Telefon: 800 0100 511
E-post: klienditugi@betsafe.ee

Betsafe online-kasiino