4.5
Lõppskoor
Jaanuar on spordikuu
Kokkuvõte
Jaanuar on Betsafe'is spordiennustuse kuu. Iga päev saad päevaülesande täitmise eest erinevaid auhindu teenida!
Väga hea
Iga päev uus auhind
Pakkumised on mitmekesised - igav ei tohiks hakata
Mitte nii hea
Kampaania ülesehitus on veidi keeruline
Läbimängunõuded võivad kohati kõrged olla

Betsafe online-kasiino

Betsafe kasiino spordiennustuse keskkonnas on käima lükatud jaanuari lõpuni kestev kampaania, milles saab iga päev teenida uue auhinna. Valikus on nii suurendatud võidud, tasuta panused, sissemakseboonused kui ka palju muud.

Kampaania alused

 • Kampaania kestab jaanuari lõpuni ja igal nädalapäeval on võimalik teenida uus preemia või auhind:
  • Esmaspäeviti on Sul võimalus saada oma netovõitudele 20% boonust. Võitmiseks tuleb teha vähemalt kolm panust. Arvesse lähevad nii üksik- kui ka mitmikpanused. Maksimaalselt on ühes päevas võimalik teenida 10 eurot boonust ja selleks, et boonust teenida tuleb vastaval päeval teha vähemalt kolm 5-eurost või suuremat panust, mille koefitsient on vähemalt 1,5. Välja teenitud -lisarahal pole läbimängunõudeid. Boonuse suuruse arvutamisel võetakse arvesse netovõit (võidusumma-panus).
  • Teisipäeviti saad kuni 50 protsenti boonust mitmikpanustega teenitud võitudele. Boonuse saamiseks peab mitmikpanuse väärtus olema vähemalt 2 eurot, iga panuse koefitsient peab olema vähemalt 1,2 ja panus peab koosnema vähemalt 3 valikust või mängust. Makstava boonuse määr sõltub panusesse lisatud sündmuste arvust:
   • Kolmikpanuse võitudelt teenid boonust 5%
   • Nelik- või viisikpanuste võitudelt 10%
   • Kuusik- või seitsmikpanuste võitudelt 20%
   • 8-9 sündmusega mitmikpanuste võitudelt 40%
   • 10 või enama sündmusega mitmikpanuste võitudelt 50%
  • Kolmapäeviti jagatakse 100-eurone päeva jackpot kõigi mängijate vahel, kes võidavad 6-st või enamast valikust koosneva mitmikpanuse, kus iga üksiku sündmuse koefitsient on vähemalt 1,2. Panuse suurus peab olema vähemalt 2 eurot. Arvestatakse ainult võitnud panuseid. Iga jackpot kehtib vaid ühe nädala kui keegi jackpoti ei võida, siis välja andmata jackpoti uude nädalasse üle ei kanta.
  • Neljapäeviti saad teenida 100% spordiboonust kuni 10€. Boonust saab teenida ainult ühe neljapäeval tehtud sissemaksega. Arvestada tuleks ka sellega, et ajaarvestus käib CET ajavööndis. See tähendab, et päev algab ja lõppeb Eesti ajaga võrreldes tund aega hiljem.
  • Reedeti saad 10 eurot boonust (5 € spordiboonust + 5 € live kasiino boonust), kui panustad spordisündmustele vähemalt 20 eurot. Saadud spordiboonus tuleb enne väljamakse tegemist spordiennustuses kolm korda vähemalt 1,8 koefitsiendiga läbi panustada. Läbimängutingimuste täidetust näete oma konto informatsiooni all jaotises „Boonused“. Live-kasiino 5-eurone boonus tuleb live-kasiino mängudes vähemalt 10 korda läbi panustada
  • Laupäeviti kingib Betsafe Sulle tasuta 10-eurose live-panuse, kui teed vähemalt 10-eurose mängueelse panuse minimaalse koefitsiendiga 1,5 (mitmikpanuse puhul peab iga panuse koefitsient olema vähemalt 1,5. 10-eurone tasuta panus lisatakse mängija kontole automaatselt ja see tuleb live-panusena ära kasutada pühapäeva õhtuks. Selleks, et tasuta panust kasutada, tuleb teha linnuke vastava sinise kastikese sisse panustamissedelil. Tasuta panus tuleb ära kasutada ühes panuses (seda ei saa jagada mitme panuse peale). Tasuta panuse edukuse korral makstakse välja ainult netovõit. Panuse summat välja ei maksta. Enne väljamakse tegemist tuleb tasuta panusest saadud võidud vähemalt kolm korda ja vähemalt koefitsiendiga 1,5 läbi mängida.
  • Pühapäeviti võid teenida pokkeriturniiri pileteid. Selleks tee lihtsalt 10 euro väärtuses panuseid keofitsiendiga vähemalt 1,5 ja saadki oma kontole kolm 1-eurost Fish Party turniiri piletit.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Auhindu saad teenida iga päev

Pakkumised on mitmekesised – igav ei tohiks hakata

Kampaaniaga erinevate päevade pakkumiste jälgimine võib veidi silme eest kirjuka võtta – ole tähelepanelik 

Jälgi hoolega erinevaid läbimängutingimuste erinõudeid, mõne päevapakkumise puhul võivad need tingimuste täitmist keerulisemaks muuta

Hinnang

4.9

Hinnangu selgitus

See kampaania on väga põnev eelkõige oma mitmekesisuse poolest. Iga päev saad spordiennustusi tehes erineval viisil uue auhinna teenida. Samas tasub seda mitmekesisust nautides jälgida, et Sa kogemata vale päeva ülesannet täitma ei asu

Klienditugi

Kui kampaania tekitab küsimusi, palun uuri kampaanialehte ning kui ka selle kaudu vastuseid ei leia, siis võta kindlasti ühendust Betsafe’i klienditoega, kes Sind hea meelega abistab.

Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00

Live-vestlus: jah
Telefon: 800 0100 511
E-post: klienditugi@betsafe.ee