Betsafe'i online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Tere tulemast Eesti suurimasse veebikasiinosse! Betsafe’i online-kasiinos leiab mängusõber nii virtuaalseid kui ka live-mänge. Mängutootjatest on kõige suurema hulga mängudega esindatud tipptootjad NetEnt ja Microgaming. Liikuvamad mängurid saavad kasiinot kasutada ka mobiili või tahvelarvutiga.
MÄNGUD93
KAMPAANIAD JA BOONUSED91
KASUTAJATUGI JA ABIINFO92
MAKSEVIISID87
PARTNERPROGRAMM94
Reader Rating2 Votes85
PLUSSID
Heal tasemel mobiilikasiino
Korralik valik tipptootjate slotimänge
MIINUSED
Piiratud tööajaga klienditugi
Vähe boonuspakkumisi olemasolevatele kasutajatele
Pikk töötlemisaeg osade väljamaksemeetodite puhul
91
lõpuskoor

Betsafe online-kasiino

Betsafe’il on Eesti suurim online-kasiino! Betsafe’ist leiab mängusõber nii virtuaalseid kui ka live-mänge. Mängutootjatest on kõige suurema hulga mängudega esindatud tipptootjad NetEnt ja Microgaming. Liikuvamad mängurid saavad kasiinot kasutada ka mobiili või tahvelarvutiga.

MÄNGUD JA TARKVARA

Vähemalt algajal mängijal peaks Betsafe’i slotikate lehe esmakordne avamine silme eest üsna kirjuks võtma. Automaate, mille hulgast valida, on kindlasti kolmekohaline arv. Kui oled suure raha jahil, saad lihtsa liigutusega välja filtreerida kasvava peavõiduga slotikad. Suurim jackpot küündis kirjutamise hetkel üle 7 miljoni ja seitsmekohalise jackpotiga mänge on saidil mitu. Kui slotimängud Sind ära tüütavad, võid vahelduseks proovida näiteks videopokkerit või video-blackjacki. Samuti on võimalik mängida ka live-diileriga. Live-mängude valikus on blackjack, rulett, baccarat ja erinevad pokkeri formaadid.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Uutele kasutajatele on Betsafe loonud tervituskampaania “Soe tervitus Betsafe’i kasiinosse.

Kui Sa pole veel Betsafe’i kasutaja ja liitud nüüd, saad kohe automaatselt oma kontole 20 täiesti tasuta keerutust imearmsas slotimängus Wolf Cub. Kui oled võidu maitse suhu saanud ja oled valmis oma kontole raha lisama, kahekordistatakse Sinu esimene kuni 150 € suuruse sissemakse. Kui Su esimene sissemakse on suurem, saad samuti 150€ boonust. Kui spinnid on kasutatud ja sissemakseboonus läbi mängitud, siis saad soovi korral ka tervituspakkumise kolmandat osa kasutada. Tegemist on kombopakkumisega 50% kuni 50 € väärtuses boonusest ja 50st tasuta spinnist taas kord mängus Wolf Cub! Selles kampaanias saad Sa osaleda ainult juhul, kui Sinu registreeritud elukoht on Eestis. Auhinnaks saadud mängukordadega võidetud raha jääb Sinu kontole, aga enne kui selle välja võtad, tuleb seda veel 35 korda automaatides panustada.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Betsafe’i kasutajatoega saad tööpäevadel kell 10-23 ja nädalavahetustel kell 12-21 ühendust võtta vestlusakna, telefoni või e-maili kaudu. Live-vestluse kaudu klienditoega suhtlemiseks ei pea Sa veel Betsafe’i klient olema. Live-vestlusaknas saab suhelda nii eesti, vene kui inglise keeles. Kõige kiirem variant on kindlasti vestlusakna kaudu suhtlemine, aga ka meili teel saadetud küsimus sai tööpäeva keskel vähem kui 10 minutiga vastuse.

MOBIILNE KASIINO

Nagu ühelt ajaga kaasas käivalt veebikasiinolt oodata võiks, on ka Betsafe’i live-kasiinoga võimalik mängida just seal, kus tahad, ja just siis, kui tahad. Selleks pead vaid avama Betsafe’i lehe oma mobiilse seadmega ja Sinu ees avaneb täpselt sama mängude ja võimaluste valik nagu arvutiekraanil.

MAKSEVIISID

Betsafe’i kontole saad raha laadida nii pangaülekandega (SEB või Swedbank), krediitkaardiga (VISA või MasterCard) kui ka veebirahakottide (Skrill ja NETELLER) kaudu. Samadele kontodele/kaartidele saad teha ka väljamakseid. Kui veebirahakottidesse suunatud väljamaksetaotlused täidetakse reeglina samal päeval, siis pangaülekandega või krediitkaardile tehtud väljamaksete töötlemine võib kuni 5 päeva aega võtta.

PARTNERLUSPROGRAMM

Betsafe’i lehe kaudu saad liituda Betsson grupi partnerlusprogrammiga. Partnerlusprogrammi liikmena teenid preemiat iga enda kutsutud liikme eest vastavalt sellele, kui palju Sinu kutsutud mängijad saidile tulu toovad!

PIIRANGUTEGA RIIGID

Betsafe.ee saidil saavad mängida ainult Eestis elavad isikud, sest Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsi tõttu põhineb konto avamine isikukoodi sisestamisel. Muudest riikideset saab Betsafe’i kasutada Betsafe.lv (Läti), Betsafe.lt (Leedu) või Betsafe.com kaudu.

KLIENDITUGI

Tööaeg (eesti- ja inglisekeelne): E – R 10.00 – 23.00 ja L, P 12.00- 21.00
Telefon: 800 0100 511
E-post: klienditugi@betsafe.ee
Live-vestlus: jah