Betsafe’i kahekuuline jõulukalender
Kokkuvõte
Iga päev on kõikidel Betsafe’i klientidel võimalik kasutada nii kasiinopakkumist kui proovida ka spordiennustuse või pokkeri alal kätt, kasutades nende toodete pakkumisi. Iga 24h tagant uuenevad nii nõutavad ülesanded kui auhinnad, nii et märgi end kampaanias osalejaks ning logi oma Betsafe’i kontole uuesti iga päev, et mitte midagi maha magada.
Väga hea
Iga päev uuenevad pakkumised
Võimalus kasutada kolme pakkumist päevas
Mitte nii hea
Üsna karmid läbimängutingimused kasiino kampaaniatel

Betsafe online-kasiino

Betsafe Sul enam oodata ei lase! Haara jõuludel kelladest! Kui oled jõulude fänn, siis vaata siia. Jõulukalender on saadaval juba 1. novembrist ning kalendriaknast leiad mitte ühe vaid kolm pakkumist iga päev! Pakkumised uuenevad igal keskööl ning ühe kampaaniapäeva jooksul võid kasutada kõiki kolme saadavalolevat pakkumist.

Betsafe online-kasiino jõulud

Kampaania alused

  • Kampaania toimumise aeg on 1.11 kuni 31.12.2017
  • Kampaanias osalemiseks tuleb sellega esmalt kampaania lehel liituda.
  • Osaleda võid iga päeva spordiennustuse, kasiino ja pokkeri pakkumistes või valida neist ühe.
  • Iga päev on kõigis kolmes valdkonnas täiesti uued pakkumised.
  • Kasiino pakkumiste kaudu võid saada näiteks tasuta spinne. Tasuta spinnide puhul pea meeles, et need tuleb ära kasutada 24 tunni jooksul alates kontole lisandumisest. Kui tasuta spinnidest tekivad võidud, on need boonusraha ning see tuleb läbi mängida 35 korda 3 päeva jooksul.
  • Kasiinos võid aga saada ka sissemakseboonuste pakkumisi. Sellistel juhtudel on miinimumsissemakse nõudeks 10 €. Sissemakseboonused tuleb läbi mängida samuti 3 päeva jooksul ning kasiinomängudes 35 korda või live-kasiino mängudes 20 korda.
  • Kui päevakorras on pakkumised live-ruletile või blackjackile, siis osaleda võib neis mitu korda, aga auhinda saab siiski võita vaid korra pakkumise

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Pakkumisi uuendatakse iga päev kaks kuu järjest

Igal kampaaniapäeval on võimalik kasutada kolme erineva toote pakkumist

Kasiinokampaaniate puhul on läbimängimistingimused üsna karmid

Hinnang

4.6

Hinnangu selgitus

Miks saaks veel parem olla, kui jõulukalendri kampaania? Kaks kuud kestev jõulukalendri kampaania! Tulevased pakkumised on varjatud ning ka meie neid lähemalt ei tea, kuid teame seda, et isegi kui mõne päeva pakkumine Sulle mingil põhjusel ei meeldi, siis pole sellest hullu – uus tuleb nähtavale juba keskööl! Ainus asi, mis meile väga ei meeldi ning võiks kas või ainult jõulude puhul parem olla, on läbimängimistingimused, mis reeglitest väljalugedes on ka selle kampaania puhul üsna karmid ja lühikeste tähtaegadega.

Klienditugi

Kui Sul on küsimusi kampaania kohta või midagi on ebaselgeks jäänud, kirjuta või helista kindlasti Betsafe’i klienditoele, kes Sind hea meelega aitab. Üks näpunäide – küsimusi nagu “mis ülehomme pakkumises on?” ei ole mõtet küsida, sest sellele Sa oodatud vastust ei saa.

Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00

Live-vestlus: jah
Telefon: 800 0100 511
E-post: klienditugi@betsafe.ee

Betsafe online-kasiino jõulud